Organizator:

Prelegentami jesiennej edycji 2023 byli:

Mateusz Otto

STREFA ZAKUPU
OTTO DESIGN

Mateusz Otto

STREFA ZAKUPU
OTTO DESIGN
Projekty wnętrz – zbędny luksus czy dobra inwestycja?

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni projektowej OTTO DESIGN. Autor szeregu projektów wnętrz użytkowych oraz prywatnych. W procesie twórczym kieruje się funkcjonalnym wzornictwem, które jest podstawą każdej udanej inwestycji. 

Prelekcja będzie dotyczyła projektów wnętrz. Równoległe z nabywaniem nieruchomości konieczny jest projekt wnętrza. Dlaczego? Dzięki niemu unikniemy wielu nietrafionych decyzji otrzymując przemyślane i dopasowane wnętrze do swoich potrzeb. 

Panagiotis Panagiotou

STREFA ZAKUPU
Leptos Estate

Panagiotis Panagiotou

STREFA ZAKUPU
Leptos Estate
Leptos Estates (Cypr i Grecja) - Wiodąca firma w branży deweloperskiej od ponad 60 lat.

Panagiotis Panagiotou jest Business Development Managerem Grupy Leptos w Polsce, na Ukrainie i Białorusi. Grupa Leptos jest liderem w zakresie rozwoju gruntów i budynków, opieki zdrowotnej, edukacji, turystyki, zarządzania hotelami, prawa i usług imigracyjnych na Cyprze i wyspach greckich. Panagiotis ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w nieruchomościach, usługach imigracyjnych, rozwoju biznesu, budownictwie, inwestycjach w nieruchomości. Panagiotis posiada tytuł magistra architektury (projektowanie wnętrz) oraz tytuł magistra prawa handlowego i osobowego.

Karolina Malicka

W szpilkach na budowie

Karolina Malicka

W szpilkach na budowie
Sobota - 27 technicznych rzeczy jakie należy znać, zanim wybierzesz mieszkanie w stanie deweloperskim. Niedziela - Odbiór techniczny domu w stanie deweloperskim – najczęstsze wady.

Inspektor Budowlany, w branży od 10 lat, znana jako „jednostka miary budowlanej” ze względu na jej 150 cm wzrostu. Pomaga klientom podczas odbioru technicznego mieszkania od dewelopera lub przy sprawdzeniu technicznym nieruchomości przed zakupem z rynku wtórnego, skupiając się na lokalizowaniu wad ukrytych. Na koncie ma sprawdzone ponad 2000 domów i mieszkań, znana pod marką W szpilach na budowie.

Sławomir Lewandowski

STREFA FINANSÓW
Kredyt Inwest

Sławomir Lewandowski

STREFA FINANSÓW
Kredyt Inwest
Bezpieczny kredyt 2% - wady i zalety. Jak uzyskać tani kredyt hipoteczny zarówno z programem 2%, jak i bez niego.

Dyrektor działu Kredytów Hipotecznych w Kredyt Inwest, jeden z najlepiej ocenianych Ekspertów Kredytowych w Polsce. Od ponad 15 lat pomaga Klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych na najlepszych warunkach. Na swoim koncie ma już ponad 1500 zadowolonych klientów.  Absolwent Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW na kierunku Finanse i Bankowość, prelegent i mówca.

Mirosław Pieróg

KONSULT

Mirosław Pieróg

KONSULT
1. Bezpieczny kredyt 2% – porównania, ciekawostki, korzyści. 2. Bezpieczny kredyt 2% – porównanie ze zwykłym kredytem hipotecznym. Czy zawsze warto skorzystać z programu?

Właściciel firmy Doradztwo Finansowo Gospodarcze Konsult. Od 12 lat związany z finasowaniem rynku nieruchomości – początkowo jako szef działu finansów w firmach deweloperskich, następnie jako właściciel firmy doradczej specjalizującej się doradztwem finansowym dla osób chcących kupić mieszkanie, wybudować dom, oraz doradztwem dla deweloperów zainteresowanych uzyskaniem finansowania na realizację inwestycji deweloperskich. Absolwent wydziału Finanse i Bankowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Damian Muzyk

STREFA FINANSÓW
Record Consulting

Damian Muzyk

STREFA FINANSÓW
Record Consulting

Ekspert kredytowy z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży kredytów hipotecznych. Wyróżnia się tym, że kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do klienta. Ma zdolność do słuchania i zrozumienia unikalnych potrzeb każdego klienta. Dzięki temu starannie analizuje oferty bankowe i pracuje nad dostosowaniem oferty kredytowej, która będzie dla nich najlepsza z uwzględnieniem bieżących możliwości rynkowych.

Joanna Sypniowska

STREFA ZAKUPU
Spinvest

Joanna Sypniowska

STREFA ZAKUPU
Spinvest

Współwłaściciel i prezes zarządu krakowskiej firmy inwestycyjnej Spinvest, obsługującej klientów kupujących nieruchomości inwestycyjne, głównie pod kątem flipów. Związana z nieruchomościami od marca 2013 r. W firmie odpowiedzialna jest za nadzór nad remontami nieruchomości, za kontakt z wykonawcami jak również za koordynowanie prac działu remontowego, działu projektowego i działu marketingu.

Joanna Barzykowska

STREFA ZAKUPU
PZFD

Joanna Barzykowska

STREFA ZAKUPU
PZFD

Adwokat, doktor nauk prawnych oraz wspólnik w kancelarii prawnej: Graś i Wspólnicy sp.k. w Warszawie. Od dwóch lat, jako członek wspierający, doradza także na rzecz Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Od wielu lat zajmuje tematyką związaną związanym z prawem nieruchomości, w szczególności doradztwem w procesach inwestycyjnych, począwszy od zakupu nieruchomości, przez proces budowy po sprzedaż mieszkań i komercjalizację. Posiada dogłębną wiedzę w dziedzinie obsługi inwestycji deweloperskich, w szczególności na rynku mieszkaniowym, świadcząc pomoc prawną w formie bieżącej obsługi podmiotów działających na rynku nieruchomości. Prowadzi także szkolenia na rzecz Polskiego Związku Firm Deweloperskich, otwartych webinarów, Działu konferencji i szkoleń Dziennika RZECZPOSPOLITA oraz na rzecz indywidualnych deweloperów. Od 2020 r. jest redaktorem i autorem szeregu artykułów w cyklu pt. „Wtorkowe Poranki dla Budowlanki”.

Adrian Niemczyk

STREFA FINANSÓW
Phinance S.A.

Adrian Niemczyk

STREFA FINANSÓW
Phinance S.A.

Doradca finansowy z 6 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Cechuje go indywidualne podejście do klienta podparte kompleksową analizą finansów osobistych. Jego celem jest dobór właściwych rozwiązań finansowych w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji.

Krzysztof Książkiewicz

STREFA ZAKUPU
Deer Design

Krzysztof Książkiewicz

STREFA ZAKUPU
Deer Design

Dyrektor Sprzedaży Deer Design

Od blisko 15 lat związany z branżą nieruchomości. Analityk oraz manager sprzedaży, którego codzienność zawodowa to ciągła praca nad zwiększaniem kompetencji swojego zespołu oraz nad wzrostem jakości obsługi klientów. Specjalista w dostosowywaniu usług do stale zmieniających się potrzeb konsumenckich. Jego działania z managerami ds. relacji biznesowych to ważny element każdego dnia – bezpośrednio wpływający na rozpoznawalność marki Deer Design wśród deweloperów i pośredników a finalnie klientów. Ekspert wnętrz, dla którego różnorodność wyzwań i tworzenie innowacyjnych rozwiązań jest największym motorem do działania.

Adrian Perlak

STREFA ZAKUPU
Tecnocasa

Adrian Perlak

STREFA ZAKUPU
Tecnocasa

Doradca ds. sprzedaży z 6 letnim doświadczeniem. Szkoleniowiec, przedsiębiorca i właściciel jednego z oddziałów Agencji Nieruchomości Tecnocasa. Wyróżnia go charyzma i umiejętność inspirowania zespołu do osiągania celów. W swojej karierze w branży osiągnął tytuł Najlepszego Sprzedawcy w Klasyfikacji Ogólnopolskiej sieci biur franczyzy Tecnocasa oraz poprowadził zespół do osiągnięcia rekordowego wynik sprzedażowego w skali roku. Jego celem jest rozwój sieci franczyzowej poprzez wprowadzanie nowych doradców do branży oraz dobieranie najlepszych rozwiązań dla klientów przy zakupie czy sprzedaży nieruchomości.

Krzysztof Chmiest

STREFA FINANSÓW
mFinanse

Krzysztof Chmiest

STREFA FINANSÓW
mFinanse

Jestem związany z firmą mFinanse oraz rynkiem finansowym od ponad 4 lat. Specjalizuję się w produktach zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych dla osób fizycznych, oraz bezpośrednio odpowiadam za obsługę strategicznych partnerów biznesowych z departamentu deweloperów. Na co dzień stawiam na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do sytuacji każdego klienta. Zadowolenie oraz satysfakcja klienta są dla mnie priorytetem. Żaden kredyt nie jest straszny, jeżeli ma się dobrego przewodnika.

Rafał Głuszek

STREFA FINANSÓW
MFINANSE

Rafał Głuszek

STREFA FINANSÓW
MFINANSE

W branży finansowej jestem od ponad 15 lat. Pracowałem w kilku największych polskich bankach. Zdobyta tam wiedza i doświadczenie było ważnym fundamentem w karierze zawodowej. Następnie postanowiłem spróbować swoich sił w sprzedaży kredytów i to był strzał w dziesiątkę. Zrozumiałem, że praca może i powinna przynosić mnóstwo satysfakcji i spełnienia. Dziś wiem, że chcę się tym zajmować do końca życia.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych. Współpracuję z jedną z najlepszych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, czyli mFinanse S.A., co daje mi możliwość dostępu do najlepszych ofert na rynku. Pomogłem wielu osobom kupić wymarzone lokum. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i analizuję sprawę, znajdując najlepsze rozwiązanie. Duża wiedza merytoryczna i stawianie przede wszystkim na dobro klienta, sprawiło, że zaufało mi wiele osób.