Organizator:

Prelegentami wiosennej edycji 2024 będą:

Mateusz Otto

STREFA ZAKUPU
OTTO DESIGN

Mateusz Otto

STREFA ZAKUPU
OTTO DESIGN
Projekty wnętrz – zbędny luksus czy dobra inwestycja?

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni projektowej OTTO DESIGN. Autor szeregu projektów wnętrz użytkowych oraz prywatnych. W procesie twórczym kieruje się funkcjonalnym wzornictwem, które jest podstawą każdej udanej inwestycji. 

Prelekcja będzie dotyczyła projektów wnętrz. Równoległe z nabywaniem nieruchomości konieczny jest projekt wnętrza. Dlaczego? Dzięki niemu unikniemy wielu nietrafionych decyzji otrzymując przemyślane i dopasowane wnętrze do swoich potrzeb. 

Karolina Malicka

STREFA ZAKUPU
W szpilkach na budowie

Karolina Malicka

STREFA ZAKUPU
W szpilkach na budowie
SOBOTA: 27 technicznych rzeczy jakie należy znać, zanim wybierzesz mieszkanie w stanie deweloperskim. NIEDZIELA: Jak sprawdzić pod kątem technicznym nieruchomość z rynku wtórnego przed zakupem? 

Inspektor Budowlany, w branży od 10 lat, znana jako „jednostka miary budowlanej” ze względu na jej 150 cm wzrostu. Pomaga klientom podczas odbioru technicznego mieszkania od dewelopera lub przy sprawdzeniu technicznym nieruchomości przed zakupem z rynku wtórnego, skupiając się na lokalizowaniu wad ukrytych. Na koncie ma sprawdzone ponad 2000 domów i mieszkań, znana pod marką W szpilach na budowie.

Mirosław Pieróg

STREFA FINANSÓW
KONSULT

Mirosław Pieróg

STREFA FINANSÓW
KONSULT
Kredyt hipoteczny 0% - rządowa propozycja kredytu mieszkaniowego „na Start”. Porównanie kredytu 0% „na Start” i zwykłego kredytu hipotecznego - czy warto czekać na nowy program?

Właściciel firmy Doradztwo Finansowo Gospodarcze Konsult. Od 12 lat związany z finasowaniem rynku nieruchomości – początkowo jako szef działu finansów w firmach deweloperskich, następnie jako właściciel firmy doradczej specjalizującej się doradztwem finansowym dla osób chcących kupić mieszkanie, wybudować dom, oraz doradztwem dla deweloperów zainteresowanych uzyskaniem finansowania na realizację inwestycji deweloperskich. Absolwent wydziału Finanse i Bankowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Piotr Koniczuk

STREFA FINANSÓW
mFinanse S.A.

Piotr Koniczuk

STREFA FINANSÓW
mFinanse S.A.
Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu? Sprawdź czy spełniasz najnowsze założenia programu Mieszkanie na Start. Poznaj aktualną zdolność, oferty banków oraz inne możliwości kredytowe.

Od 20 lat związany z różnymi działami sprzedaży na wielu poziomach zarządzania. Zdobywał swoje doświadczenie w branżach nieruchomości i finansów, jako dyrektor oddziałów i manager rozwoju biznesu, w firmach takich jak, Home Broker czy Expander Advisors. Jest autorem szkoleń sprzedażowych i produktowych oraz projektów rozwojowych realizowanych dla struktur sieci własnych firm i parterów biznesowych. Od 2022 roku jako manager w departamencie deweloperskim mFinanse S.A. odpowiedzialny jest za współpracę z partnerami biznesowymi oraz rozwojem i realizacją działań wspierających deweloperów, między innymi tych, zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich. W 2023 roku prelegent debaty finansowej podczas Dni Dewelopera we Wrocławiu

Damian Ejsmont

STREFA FINANSÓW
PHINANCE

Damian Ejsmont

STREFA FINANSÓW
PHINANCE
SOBOTA: Najważniejsze koszty kredytu i nowy program rządowy: Mieszkanie na start.

Doradca finansowy działający od ponad 6 lat w branży finansów i ubezpieczeń. W swoich działaniach skupia się na poznaniu klienta i "wejściu w jego buty". Takie podejście pozwala na dobranie rozwiązań które dają bezpieczeństwo, a jednocześnie nie są dużym obciążeniem finansowym.

Dominika Łukawska

STREFA FINANSÓW
PHINANCE

Dominika Łukawska

STREFA FINANSÓW
PHINANCE
NIEDZIELA: O rynku nieruchomości przez pryzmat kredytu hipotecznego, czyli jak sytuacja na rynku kredytów hipotecznych wpływa na ceny mieszkań. Z jakimi kosztami powinniśmy się liczyć finansując zakup kredytem mieszkaniowym.

Specjalista kredytowy oraz doradca finansowy. 9 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Pomaga w finansowaniu zakupu nieruchomości, zachowaniu bezpieczeństwa transakcji oraz kwestiach spadkowych związanych z nabyciem większego majątku w postaci nieruchomości.

Radosław Krymula

STREFA FINANSÓW
Garden of Finance

Radosław Krymula

STREFA FINANSÓW
Garden of Finance
SOBOTA: Kredyt hipoteczny - najczęściej popełniane błędy i jak ich unikać NIEDZIELA: Co musisz wiedzieć o kredycie hipotecznym, aby dobrze się przygotować?

Ekspert hipoteczny z 19-letnim doświadczeniem, założyciel Garden of Finance. Przez 15 lat pracowałem jako menedżer w Deutsche Bank Polska i Santander Bank Polska. Obecnie, z pasją i zaangażowaniem pomagam klientom w realizacji ich marzeń o własnym mieszkaniu lub domu, oferując wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego.

Robert Zagata

STREFA ZAKUPU
Costa Dream Home

Robert Zagata

STREFA ZAKUPU
Costa Dream Home
Dom marzeń w Hiszpanii - dom letni i pod wynajem? Emerytura w słońcu?

Pracował ponad 25 lat w zarządach wielkich międzynarodowych korporacji finansowych, odpowiadając za sprzedaż. Swoje nadwyżki finansowe inwestował w nieruchomości. Po zakończeniu kariery dzieli się doświadczeniem ze słuchaczami studiów MBA w WSM w Warszawie. W wieku 60 lat zakończył pracę w Polsce i przeprowadził się do domu w Andaluzji. Wykupił udziały w jednej z największych agencji nieruchomości i z pasją pomaga ludziom znaleźć nieruchomości inwestycyjne lub przeznaczone na słoneczną starość. Pasjonat jeździectwa, żeglarstwa i zapalony motocyklista. 

Kinga Siodłak

STREFA ZAKUPU
AURORA

Kinga Siodłak

STREFA ZAKUPU
AURORA
Inwestowanie w Tiny House na podstawie resortu Aurora Green Hill.

Marketingowiec, dziennikarz, szkoleniowiec od ponad 10 lat. Nic w życiu jej tak nie jara jak produkcja. Jej pasja do tworzenia treści, zarówno pisanych, jak i wizualnych, jest nie tylko jej zawodem, ale również sposobem na życie. Z niesłabnącym entuzjazmem podchodzi do każdego nowego projektu, nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań, które mogą wzbogacić i zrewolucjonizować branżę. 

Martyna Pisarek

STREFA ZAKUPU
nat.in concept

Martyna Pisarek

STREFA ZAKUPU
nat.in concept
Po co mi architekt wnętrz? O zapleczu współpracy i wachlarzu usług, nie tylko projektowych.

Założycielka pracowni projektowej nat.in concept. Architektka z wykształcenia, absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz Technische Universitat Graz. Fotel jej projektu był wystawiany na wielu austriackich wystawach oraz na Venice Design Biennial 2018 r. Na codzień zajmuje się projektami zarówno prywatnymi, jak i inwestycyjnymi oraz usługowymi. W swoich projektach kładzie nacisk na zdrowe oraz ekologiczne wnętrze, które spełni oczekiwania inwestora pod kątem estetyki oraz funkcji.

Podczas prelekcji chętnie opowiem co, poza projektem, architekt wnętrz ma do zaoferowania, dlaczego warto skorzystać z takich usług oraz jak wygląda współpraca.