Organizator:

Prelegenci wiosennej edycji 2023

Mateusz Otto

OTTO DESIGN

Mateusz Otto

OTTO DESIGN
Projekty wnętrz – zbędny luksus czy dobra inwestycja?

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni projektowej OTTO DESIGN. Autor szeregu projektów wnętrz użytkowych oraz prywatnych. W procesie twórczym kieruje się funkcjonalnym wzornictwem, które jest podstawą każdej udanej inwestycji. 

Prelekcja będzie dotyczyła projektów wnętrz. Równoległe z nabywaniem nieruchomości konieczny jest projekt wnętrza. Dlaczego? Dzięki niemu unikniemy wielu nietrafionych decyzji otrzymując przemyślane i dopasowane wnętrze do swoich potrzeb. 

Karolina Malicka

W szpilkach na budowie

Karolina Malicka

W szpilkach na budowie
Sobota - 27 technicznych rzeczy jakie należy znać, zanim wybierzesz mieszkanie w stanie deweloperskim. Niedziela - Odbiór techniczny domu w stanie deweloperskim – najczęstsze wady.

Inspektor Budowlany, w branży od 10 lat, znana jako „jednostka miary budowlanej” ze względu na jej 150 cm wzrostu. Pomaga klientom podczas odbioru technicznego mieszkania od dewelopera lub przy sprawdzeniu technicznym nieruchomości przed zakupem z rynku wtórnego, skupiając się na lokalizowaniu wad ukrytych. Na koncie ma sprawdzone ponad 2000 domów i mieszkań, znana pod marką W szpilach na budowie.

Kamil Lipiński

So!Invest

Kamil Lipiński

So!Invest
Jak inwestować na rynku nieruchomości.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i 11-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Współwłaściciel biura nieruchomości So!home, firmy deweloperskiej so!invest oraz autor warsztatów z zarządzania sprzedażą w inwestycjach deweloperskich prowadzonych przez ogólnopolską platformę edukacyjną – Dewelopuj.

Monika Tramś

TM Grupo Inmobiliario

Monika Tramś

TM Grupo Inmobiliario
Ciesz się śródziemnomorskim stylem życia i zamieszkaj w Hiszpanii.

Monika Tramś jest przedstawicielem dewelopera TM Real Estate Group w Polsce. TM Real Estate Group to wiodąca hiszpańska firma w sektorze turystyki rezydencjalnej, specjalizująca się w budowie willi i apartamentów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Deweloper wywodzący się z prowincji Alicante od ponad pół wieku sprzedaje domy wakacyjne na południu Europy.

Alicja Belczańska

Azull Hiszpania

Alicja Belczańska

Azull Hiszpania
Jak kupić nieruchomość w Hiszpanii? 5 kroków, różne regiony, i co możemy zaoferować.

Alicja Belczańska studiowała marketing i turystykę w Kijowie. Od 18 lat mieszka na Costa del Sol i w tym czasie pracowała w branży nieruchomości.

Natomiast firma Azull (od 2008) jest agentem nieruchomości specjalizującym się w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii obywatelom Belgii, Holandii i Polski.

Wspólnie ustalamy: Twoje potrzeby mieszkaniowe, idealną lokalizację, Twój budżet.

Organizujemy wyszukiwania domu w Hiszpanii: loty, hotele, region do odwiedzenia i nieruchomości.

I na koniec nasz zespół obsługi posprzedażowej poprowadzi Cię do momentu otrzymania kluczy do wymarzonej nieruchomości.

Nigdy nie będziesz sam! 

 

Mirosław Pieróg

KONSULT

Mirosław Pieróg

KONSULT
1. Fikcja dzisiejszych kosztów kredytowych - Dlaczego zbliża się najlepszy moment na zakup mieszkania i zaciągnięcie kredytu hipotecznego? 2. Bezpieczny Kredyt hipoteczny 2% - program rządowy. Jak przygotować się do kredytu hipotecznego w 2023?

Właściciel firmy Doradztwo Finansowo Gospodarcze Konsult. Od 12 lat związany z finasowaniem rynku nieruchomości – początkowo jako szef działu finansów w firmach deweloperskich, następnie jako właściciel firmy doradczej specjalizującej się doradztwem finansowym dla osób chcących kupić mieszkanie, wybudować dom, oraz doradztwem dla deweloperów zainteresowanych uzyskaniem finansowania na realizację inwestycji deweloperskich. Absolwent wydziału Finanse i Bankowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Kamil Bielak

LOFTFUL

Kamil Bielak

LOFTFUL
Jak dobrać ekipę wykończeniową, aby nie osiwieć podczas remontu

Loftful - zajmuje się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz pod klucz. Zależało nam na stworzeniu firmy, która poprowadzi naszych klientów za rękę od projektu do wykończenia wymarzonego wnętrza. Doradzamy, projektujemy, przeprowadzamy wykończenia z nadzorem i całym materiałem, a nasi klienci wprowadzają się na gotowe mieszkania.
Prace wykończeniowe oraz współpracę z ekipami remontowymi cieszą się w Polsce złą prasą. Na myśl o remoncie pojawiają się obawy o rzetelność wykonywanych prac i ich terminowość. Podczas prelekcji opowiemy jak przygotować się do szukania ekipy wykończeniowej oraz na jakie aspekty zwrócić uwagę przy jej doborze aby prace na mieszkaniu przebiegły sprawnie.

Joanna Sypniowska

Spinvest sp. z o.o.

Joanna Sypniowska

Spinvest sp. z o.o.
Najczęstsze błędy przy wykańczaniu mieszkań z rynku pierwotnego.

Współwłaściciel i prezes zarządu krakowskiej firmy inwestycyjnej Spinvest, obsługującej klientów kupujących nieruchomości inwestycyjne, głównie pod kątem flipów. Związana z nieruchomościami od marca 2013 r. W firmie odpowiedzialna jest za nadzór nad remontami nieruchomości, za kontakt z wykonawcami jak również za koordynowanie prac działu remontowego, działu projektowego i działu marketingu.

Dominika Łukawska

Phinance S.A.

Dominika Łukawska

Phinance S.A.
Koszty kredytu hipotecznego.

Specjalista kredytowy oraz doradca finansowy. 9 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Pomaga w finansowaniu zakupu nieruchomości, zachowaniu bezpieczeństwa transakcji oraz kwestiach spadkowych związanych z nabyciem większego majątku w postaci nieruchomości.

Katarzyna Zielińska

Phinance S.A.

Katarzyna Zielińska

Phinance S.A.
Bezpieczny Kredyt 2%, Mieszkanie bez wkładu własnego – Rządowe programy wsparcia przy zakupie pierwszego mieszkania.

Czy to jest dobry moment aby kupować mieszkanie czy budować dom z kredytem hipotecznym? Stopy procentowe dynamicznie wzrosły, końca wojny nie widać, Inflacje odczuwamy aż nad to. Ale czy możemy liczyć na wsparcie z Programów Rządowych dla kredytobiorców? Tego dowiecie się podczas wykładu ze Specjalistą Kredytowym firmy Phinance S.A.