Organizator:

Zapraszamy na Targi, na stoisko Aurora Company

Podziel się

Misją Aurora Company jest umożliwianie ludziom realizacji marzeń o niezależnym i ekologicznym stylu życia. Firma realizuje ją poprzez tworzenie wyjątkowych tinyhouses - mobilnych domków ekologicznych.

Aurora Company, to zespół ekspertów specjalizujących się w produkcji i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań związanych z mobilnymi i ekologicznymi domkami. Firma jest wiodącym producentem domów mobilnych, skupiającym się na dostarczaniu rozwiązań dla ośrodków wypoczynkowych czy kempingów.

Misją firmy jest przekształcanie wizji klientów w rzeczywistość, poprzez tworzenie unikalnych i funkcjonalnych domów mobilnych, spełniających najwyższe standardy jakości, estetyki i komfortu. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży, Aurora Company zdobyła wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania i produkcji innowacyjnych rozwiązań, które zaspokajają zróżnicowane i bardzo indywidulne potrzeby.

Co więcej, innowacyjne podejście do branży hotelarsko-turystycznej pozwala naszemu wystawcy tworzyć wyjątkowe domy mobilne, które spełniają oczekiwania wymagających klientów w sektorze turystycznym.

Filozofią działania firmy, jest strategia 3E - każdy dom Aurora Company jest: ekonomiczny, ergonomiczny i ekologiczny.

Jesteście ciekawi takiego rozwiązania? Jeśli tak, to zapraszamy na stoisko F8, na krakowskich Targach Mieszkań i Domów.

A oto przykłady realizacji Aurora Company: