Organizator:

W szpilkach na budowie Sp. z o.o.

Podziel się

Zapraszamy na stoisku A6!

Nazywam się Karolina Malicka i jestem Inspektorem Budowlanym. Mam równe 150 cm wzrostu i często dla zabawy mówię o sobie, że jestem budowlaną jednostką miary. Inni natomiast mówią o mnie, że jestem chodzącym wulkanem energii. Moje inspekcje mimo, iż bywają dosadne, bo czasem „strzelam jak pistolet”, to przez wielu klientów określone zostały jako zabawne z dobrą dawką pozytywnego sarkazmu. Kiedyś nawet zapytano mnie czy nie grałam w jakimś szkolnym kabarecie. Myślę, że moja energia i siła przebicia, to jak najbardziej właściwa cecha kobiety Inspektora.

W branży budowlanej działam od 12 lat, mój potencjał oparty jest na doświadczeniu zdobytym na kontraktach wartych wiele milionów złotych, w dużych i prężnie działających firmach budowlanych takich jak Skanska, Budimex, Warbud, Grupa Zue czy Quadrum. Byłam również koordynatorem odnośnie zmian projektowych wprowadzanych przy rozbudowie lotniska Balice (Kraków Airport), a w szczególności za ich odpowiednią wycenę przedstawianą przez poszczególnych podwykonawców.

Po skończeniu ostatniego kontraktu, postanowiłam ruszyć „na swoje” i od 2016 r. jestem inspektorem budowlanym, dość nietypowym i wąsko wyspecjalizowanym, znanym w Social Media jako #WszpilkachNabudowie. Prowadząc własną firmę, wykonałam ponad 3000 odbiorów technicznych domów i mieszkań, działając jako niezależny inspektor, w imieniu klientów kupujących nieruchomość.

A po przyjechaniu moją KOPARKĄ na inwestycje (patrz zdjęcie obok), i pytana o te słynne szpilki na budowie, najczęściej odpowiadam „Nie mam. I o to jest moje całe zdanie” :D.  Moja nazwa marki, ma pokazać, że kobiety, wbijając swoje przysłowiowe „szpilki”, działają również skutecznie i szczegółowo na budowie.

W zakresie moich usług jest głównie ocena techniczna przed zakupem domów i mieszkań z drugiej ręki oraz pomoc klientom w odbiorze mieszkań lub domu zakupionego od dewelopera. Dzięki temu, iż ukończyłam kierunek Budownictwo, zdobywają tytuł mgr inżyniera budownictwa oraz posiadaniu stosownych uprawnień budowlanych w specjalizacji konstrukcyjno – wykonawczej, mogę merytorycznie odnieść się do defektów znajdywanych podczas inspekcji nieruchomości. Sporządziłam również wiele Opinii Technicznych, będących skutecznym dokumentem w przypadku roszczeń do dewelopera lub nawet reklamacji, co do jakości robót wykonawcy od wykończenia wnętrz. W każdej przeprowadzanej inspekcji wykorzystuję wysokiej klasy kamerę termowizyjną, która pozwala zobaczyć mi to, co niewidoczne dla oczu (nieszczelne okna, wycieki, wilgoć i inne anomalie).

Podczas mojej kariery zawodowej brałam udział w dwóch programach zagranicznych w zakresie branży budowlanej, co umożliwia mi posługiwanie się w praktyce językiem angielskim technicznym i biznesowym. Obsłużyłam wraz z moim zespołem wielu zagranicznych klientów, którzy potrzebowali wsparcia przy zakupie i ocenie nieruchomości w obcym dla nich kraju.

 

 

 

Prywatnie: miłośniczka kawy, oznaczająca swoje zdobycze kawowe hashtagiem #MalickaPijekawe oraz „mała wielka” podróżniczka, która zwiedziła już 78 różnych Państw Świata.

Więcej na stronie >>> W szpilkach na budowie