Organizator:

W szpilkach na budowie ponownie na Targach

Podziel się

Szpilki na budowie i jej właścicielka, to dość nietypowy i mocno wyspecjalizowany inspektor budowlany. Nazwa marki ma pokazać, że kobiety, zakładając swoje przysłowiowe „szpilki”, mogą skutecznie i szczegółowo działać na budowie.

Właścicielka firmy, Karolina Malicka, jest inspektorem budowalnym, działającym w branży budowlanej od 14 lat. Swój potencjał opiera na doświadczeniu zdobytym na kontraktach wartych wiele milionów złotych, w dużych i prężnie działających firmach budowlanych, takich jak Skanska, Budimex, Warbud, Grupa Zue czy Quadrum. Karolina Malicka była również koordynatorem zmian projektowych wprowadzanych przy rozbudowie lotniska Balice, w szczególności za ich odpowiednią wycenę przedstawianą przez poszczególnych podwykonawców.

W szpilkach na budowie wykonała ponad 3500 odbiorów technicznych domów i mieszkań, działając jako niezależny inspektor, w imieniu klientów kupujących nieruchomość.

W zakresie usług firmy jest głównie ocena techniczna przed zakupem domów i mieszkań z drugiej ręki oraz pomoc klientom w odbiorze mieszkań lub domu zakupionego od dewelopera. Dzięki swoim kompetencjom, Karolina Malicka potrafi merytorycznie odnieść się do defektów znajdywanych podczas inspekcji nieruchomości. Sporządza również wiele opinii technicznych, będących skutecznym dokumentem w przypadku roszczeń do dewelopera lub reklamacji, co do jakości robót wykonawcy od wykończenia wnętrz. W każdej przeprowadzanej inspekcji wykorzystuje wysokiej klasy kamerę termowizyjną, która pozwala zobaczyć to, co niewidoczne dla oczu, m. in. nieszczelne okna, wycieki, wilgoć i inne nieprawidłowości.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska W szpilkach na budowie - znajdziecie go w lokalizacji A6.