Organizator:

Super Krak na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

Głównym obszarem działalności Super Krak S.A. jest prowadzenie prac dewelopersko - inwestorskich w zakresie budownictwa mieszkaniowego, nowoczesnych centrów handlowych, rekreacyjnych, biurowych, hoteli i obiektów przemysłowych. Na obszarach, które firma zagospodarowuje, tworzy strefy, których główną cechą jest wzajemne uzupełnianie się różnych funkcji. Strefy takie stają się "miastem w mieście", tworzącymi nowe standardy usług.

W ostatnim okresie działalności, Super Krak skupiała się głównie na inwestycjach w zakresie projektów mieszkaniowych oraz lokali biurowych i usługowych, oferowanych na wynajem i na sprzedaż.

Przy wszystkich inwestycjach, Super Krak wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości materiały. Jest to gwarancją trwałości i niezawodności. Spółka od wielu lat prowadzi z powodzeniem sprzedaż mieszkań w Krakowie i obecnie ma już na swoim koncie setki klientów i liczne nagrody. 
 
W planach firmy jest zakup gruntów pod kolejne inwestycje, nie tylko w Krakowie. Staranny proces planowania kolejnych przedsięwzięć, rozpoczynający się wyborem działki dla dewelopera, sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego i dbałość o najwyższy standard realizowanych inwestycji, dają klientom gwarancję, że wybierając współpracę z Super Krak S.A., dokonują najlepszego wyboru. 
 
Realizacja projektów łączy we współpracy wiele firm krajowych i zagranicznych. Ze znanych koncernów międzynarodowych współpracujących do tej pory z Super Krak S.A. można wymienić: Mayland, Apsys, OBI (Stinnes),  BP,  Statoil,  Pilkington.

Zapraszamy na stoisko D4, aby spotkać się z przedstawicielami Super Krak.