Organizator:

Record Consulting

Podziel się

Zapraszamy na stoisko A8!

Record Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie od dekady działa w branży finansowej. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych oraz profesjonalnej obsłudze prawno – księgowej klientów indywidualnych i biznesowych. Naszą nadrzędną wartością jest dobro klienta, dlatego oferujemy produkty i usługi dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na tworzenie relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.

Nasz zespół doświadczonych ekspertów kredytowych, specjalistów ds. księgowości i prawników jest gotowy służyć pomocą na każdym etapie finansowania mieszkań i domów naszych klientów. Dobieramy najtańsze rozwiązania dla naszych klientów przy dbałości o ich komfort i zrozumienie produktów finansowych.

Wierzymy, że nasza praca ma znaczenie, pomagając klientom spełniać marzenia o własnym domu. Dla naszego zespołu klient nie jest jedynie numerem, ale partnerem, któremu służymy najlepszymi rozwiązaniami. To podejście przyniosło nam wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają usługi swoim bliskim.

Zapraszamy na stanowisko A8, gdzie chętnie przygotujemy symulację kredytową, porównamy najkorzystniejsze kredyty, pokażemy szanse i zagrożenia każdego z nich oraz odpowiemy na pytania pokazując jak wygląda cały proces kredytowy. 

Więcej informacji na stronie >>> https://recordconsulting.pl/