Organizator:

Pergola Bioklimatyczna

Podziel się

Pergola Bioklimatyczna marki  BeCLM www.beclm.pl/pergole/ , to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się ogrodem przy różnej pogodzie.

Latem chroni przed gorącymi promieniami słonecznymi, a w chłodne dni przed deszczem i wiatrem, sprawna cyrkulacja powietrza zapewnia natomiast optymalne warunki pod kątem komfortu cieplnego i wentylacji.

 

Pergola aluminiowa BeCLM dostępna jest w wersji przyściennej, wolno stojącej lub potrójnej, a także w formie składanych modułów, co pozwala dobrać model do wielkości i kształtu działki oraz potrzeb domowników, lub tworzyć dowolne konfiguracje, by uzyskać mniejszą lub większą zadaszoną powierzchnię.

 

Co więcej, uniwersalność konstrukcji czyni je idealnym rozwiązaniem do aranżacji przestrzeni zewnętrznych przy hotelach, restauracjach, kawiarniach, pubach, biurach oraz obiektach handlowych i usługowych. Pergola beCLM sprawdzi się szczególnie w przypadku, kiedy rozbudowa budynku nie jest możliwa – wystarczy wybrać wersję przyścienną i w ten sposób powiększyć przestrzeń restauracji czy kawiarni.

 

 

Producent marki BeCLM www.beclm.pl oferuje także wysokiej jakości rozwiązania do aranżacji przestrzeni zewnętrznych. Są to aluminiowe meble modułowe www.beclm.pl/meble/  , dostępne w wielu rozmiarach, które ławo zestawić ze sobą w różne konfiguracje, w zależności od kształtu tarasu i naszych potrzeb. Meble tworzy lekki aluminiowy stelaż oraz wytrzymałe na blaknięcie, outdoorowe tkaniny obiciowe w wielu odcieniach i wzorach.

Szeroka gama kolorów ram i tkanin obiciowych umożliwia tworzenie spersonalizowanych zestawów, według upodobań inwestora – od bardziej klasycznych i spokojnych do śmiałych i nietypowych stylizacji. Wszystkie elementy i połączenia pasują do siebie, a uniwersalne wzornictwo nigdy się nie znudzi.

 

Marka BeCLM zaprasza do współpracy biura architektoniczne, pracownie architektów krajobrazu, deweloperów, freelancerów do wspólnych realizacji projektów aranżacji ogrodowych i tarasowych, parceli komercyjnych dla hoteli, restauracji, kawiarni, pubów, biur i obiektów handlowych oraz usługowych.