Organizator:

Nieruchomości w Hiszpanii - Azull

Podziel się

Zapraszamy na stoisko F1!

Azull to belgijska agencja nieruchomości z 15-letnim doświadczeniem na hiszpańskim rynku nieruchomości, aktywnie działająca w głównej mierze na Costa del Sol (Malaga) i Costa Blanca (Alicante), również na Costa Calida (Murcja) i na Majorce, Ibizie oraz Teneryfie. Na naszą ekipę składa się 17-tu ekspertów z różnych dziedzin, na których pomoc będziesz mógł/mogła liczyć na każdym etapie zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

 

Nasz plan działania wygląda następująco:

  • Zaczynamy od przekazania Ci tej najistotniejszej teoretycznej wiedzy na temat tego, jak funkcjonuje rynek nieruchomości w Hiszpanii.
  • Następnie wspólnie ustalamy wstępne parametry mieszkania/ domu, które chcesz zakupić.
  • Organizujemy i planujemy dla Ciebie wizytę na miejscu. Podczas pobytu w Hiszpanii oczywiście Ci towarzyszymy i przedstawiamy ofertę zgodną z wcześniejszymi ustaleniami.
  • Po odnalezieniu tej wymarzonej nieruchomości dokonujemy rezerwacji, po czym przychodzi pora na wizytę u zaufanego adwokata, czyli kwestie prawne i formalności; to również moment, od którego nasi doradcy od po-sprzedaży pozostają do Twojej pełnej dyspozycji. Płatności, umowy, konto w banku, wszystkim się zajmiemy.
  • Pozostajemy w kontakcie do samego końca, czyli do momentu, w którym przekazane nam są klucze do nowo nabytej nieruchomości. Również później: woda, prąd, Internet, we wszystkim Ci pomożemy.
  • Kupiłeś/kupiłaś nieruchomość w celach inwestycyjnych? Chętnie doradzimy, jak mądrze i bezpiecznie poradzić sobie z wynajmem.

Gwarantujemy dużo słońca i zabawy!