Organizator:

LOFTFUL

Podziel się

Zapraszamy na stoisko E7!

Loftful. Od projektu do wykończenia.

Wykończ swoje mieszkanie bez stresu!

 

Wykończenie wymarzonego mieszkania potrafi być żmudne i stresujące. Przygotowanie projektu, zakup i dostarczenie materiałów, znalezienie zaufanej ekipy remontowej i fachowców.  Dlatego warto postawić na doświadczoną firmę, który przejmie to wszystko za Ciebie! My w Loftful, przeprowadzimy Cię przez cały proces wykończeniowy krok po kroku w przejrzysty sposób i bez stresu. Przejmiemy za Ciebie wszystkie obowiązki, ograniczając Twój wkład jedynie do akceptacji poszczególnych etapów. Ty w tym czasie możesz ze spokojem czekać na  efekty, nie przewracając swojego życia o 180 stopni pod remont. Wykończymy Twoje mieszkanie nie wykańczając przy tym Ciebie!

O firmie:

Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykańczaniem mieszkań pod klucz w Krakowie i okolicach. Zaczynając od etapu projektowego, robimy inwentaryzację, opracowujemy układ funkcjonalny mieszkania, przygotowujemy szczegółowe rzuty pomieszczeń i, jeżeli chcesz, również wizualizację. W oparciu o to, tworzymy listę zakupową, na podstawie której zamawiamy i dostarczamy wszystkie potrzebne materiały. Wedle Twojego życzenia, możemy również zaprojektować, a później wykonać meble na wymiar - zabudowę kuchenną, schody,  szafy modułowe czy lustra. Podczas etapu wykończenia, koordynujemy pracę ekipy oraz fachowców, na bieżąco dbając o nadzór nad jakością i terminem realizacji. Na końcu ogarniamy poremontowy bałagan, a Ty możesz na spokojnie wprowadzać się do wykończonego i posprzątanego mieszkania.

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację, gdzie wstępnie wycenimy wykończenie Twojego mieszkania i doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązania!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Więcej na stronie >>> https://loftful.pl/