Organizator:

Loftful wystawcą podczas Targów Mieszkań i Domów

Podziel się

Firma Loftful zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykańczaniem mieszkań pod klucz. Pomaga swoim klientom na każdym etapie remontu, poprzez szeroki wachlarz usług dodatkowych.

W Loftful dba się o to, aby wnętrza były zawsze oryginalne i unikatowe. Między innymi dlatego, firma dobiera osobę projektującą do stylu projektowanego wnętrza i konkretnego klienta.

Oprócz projektowania, Loftful zajmuje się również wykończeniami wnętrz. Te doświadczenia pozwalają tworzyć projekty, które są nie tylko ładne na papierze, ale również praktyczne w wykonaniu i funkcjonalne w użytkowaniu.

Remonty wykonują sprawdzone ekipy, z którymi firma współpracuje od lat. Jest to gwarancją wysokiej jakości wykonanych prac oraz terminowości. Wszystko zostaje zapisane w umowie, co daje dodatkowe zabezpieczenie. W Loftful uważnie słucha się potrzeb klientów, dlatego możliwe jest wykonanie mebli dopasowanych do wymarzonego wnętrza. Posiadanie umów na wyłączność daje również gwarancję dostępności i terminowej realizacji.

Firma działa kompleksowo. Każdą współpracę poprzedza analiza potrzeb i oczekiwań klienta, aby ustalić, czy kompetencje Loftful pomogą klientowi. Współpracy przyświeca idea, że indywidualne podejście do klienta i wyceny daje klientom realną wartość.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia firmy Loftful na stoisku E7.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z wybranych realizacji Loftful. Zapraszamy także do odwiedzenia strony naszego wystawcy.