Organizator:

Jesienna edycja targów w Krakowie!

Podziel się

Zadowolenie klientów jest największym wyrazem uznania dla pracy naszego zespołu. Dziękujemy za zaufanie i mamy wielkie nadzieje na wiosenną edycję w Krakowie 9-10.03.2024 !

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów w Krakowie właśnie dobiegła końca! Liczni zwiedzający, setki rozdanych materiałów i mnóstwo owocnych rozmów dają energię do prac nad wiosenną edycją, która odbędzie już 9 i 10 marca na terenie Expo Kraków!

Wystawcy dwoili się i troili, chcąc zapoznać wszystkich obecnych na targach ze swoimi ofertami- a było ich naprawdę dużo. Domy i mieszkania, działki, inwestycje zagraniczne, wykończenie, wyposażenie wnętrz i kredyty- nikt nie wyszedł z pustymi rękami.

W czasie dwóch dni targów odbyło się 12 prelekcji na tematy związane z finansami i zakupem. Jednak największe zainteresowanie wzbudził temat: Bezpiecznego Kredytu 2% - rządowy program wsparcia kredytobiorców, który niedawno został wprowadzony w życie. Seminaria związane ze Strefą Finansów poprowadziły następujące firmy: Record Consulting, Kredyt Inwest, mFinanse, KONSULT, Phinance S.A. Natomiast w strefie zakupu można było zobaczyć przedstawicieli firm: Tecnocasa, W szpilkach na budowie, OTTO DESIGN, PZFD, LEPTOS, Deer Design i Spinvest. 

Wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym dziękujemy za zaangażowanie, życzymy samych udanych transakcji! Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć i wzięcia udziału w targach w innych miastach.

Do zobaczenia! 

Jesienna galeria zdjęć TMiD 2023