Organizator:

IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek już 3 czerwca w Warszawie

Podziel się

3 czerwca 2023 w Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie w Warszawie odbędzie się Ogólnopolskie Forum Inwestorek. Wydarzenie poświęcone jest szybko rosnącej społeczności kobiet aktywnie inwestujących na rynku nieruchomości. To już czwarta edycja forum, w którym weźmie udział ponad 200 Kobiet.

Podczas konferencji na scenie wystąpi kilkunastu prelegentów. Wśród nich znajdą się m.in. inwestorki, pośredniczki, trenerki technik sprzedaży, deweloperzy oraz radcy prawni. Opowiedzą oni m.in. o tym, jak skutecznie inwestować i pomnażać kapitał dzięki nieruchomościom, jakie trendy panują na rynku najmu, które elementy są kluczowe w obrocie nieruchomościami, a także, dlaczego warto inwestować w domy i mieszkania m.in. w Hiszpanii czy na Dominikanie. Poza tym uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji dotyczących inwestycji m.in. w metale szlachetne, rynki kapitałowe czy farmy fotowoltaiczne.

 

- Ideą Forum jest zrzeszenie w jednym miejscu zarówno wytrawnych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek bezpośrednio związanych z branżą, w celu wymiany kontaktów, wzajemnej inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy -  mówi Olga Marciniak, jedna z organizatorek wydarzenia. - Hasłem przewodnim są oczywiście nieruchomości, ale uczestniczki to przede wszystkim niesamowite, silne kobiety, które inwestują w siebie, co świetnie pokazały poprzednie edycje naszego wydarzenia - dodaje.

 

Organizatorem konferencji jest portal Inwestorki.pl, którego właścicielkami są Olga Marciniak oraz Katarzyna Dziubałka. Patronatem medialnym konferencją objął m.in. portal RynekPierwotny.pl, magazyn Strefa Nieruchomości, Comparic.pl, Fashionbiznes.pl, Inwestorrealestateexpert.pl, Portfelpolaka.pl, Nowy Adres sp. z o.o.- organizator Targów Mieszkań i Domów oraz agencja Prime Time PR.

 

Więcej informacji na temat konferencji na stronie: https://www.inwestorki.pl/forum/