Organizator:

INTER BUD na Targach

Podziel się

INTER BUD jest jednym z liderów rynku deweloperskiego w Krakowie, z 35-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, który wybudował i przekazał około 5 900  mieszkań i apartamentów, 15 osiedli mieszkaniowych i 4 osiedla domów jednorodzinnych.

Deweloper przykłada duże znaczenie do lokalizacji, które zawsze mają charakter wyjątkowy i prestiżowy. Firma pomogła zrewitalizować duży obszar krakowskich Grzegórzek oraz Mistrzejowic. Aktualnie w ofercie INTER BUD znajdują się takie inwestycje jak Wiślane Tarasy 2.0, oraz Piasta Towers.

To, co cechuje działania INTER BUD, to terminowe realizowanie inwestycji, stała i doświadczona kadra pracowników, zarówno biurowo -administracyjnych, jak i budowlanych, współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi oraz własny dział sprzedaży i obsługi klienta.

W trakcie realizacji każdej inwestycji, krakowski deweloper kieruje się dokładnie przestrzeganą polityką jakości. Aby realizować tę strategię, firma prowadzi analizy zadowolenia klienta, weryfikuje wykonawców usług budowlanych, a także organizuje szkolenia pracowników i pozostaje elastyczna na życzenia klienta.

INTER BUD był wielokrotnie nagradzany nie tylko za działalność w dziedzinie budownictwa, ale również za konsekwentną realizację ogólnodostępnych przestrzeni miejskich i tworzenie ram dla budowy więzi społecznych. Firma jest wielokrotnym zdobywcą statuetki Złotego Sokoła, tytułów Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i laureatem nagrody głównej w konkursie Budowa Roku. 

INTER BUD można będzie spotkać na stoisku E1 na Targach Mieszkań i Domów.