Organizator:

INTER-BUD Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Podziel się

Zapraszamy na stoisko E1!

Grupa INTER-BUD jest prywatną grupą inwestycyjną i wykonawczą, istniejącą na krakowskim rynku już od ponad trzydziestu lat. Obecnie skupia kilkanaście spółek specjalizujących się w poszczególnych sektorach branży budowlanej i inwestycyjnej.

Mocnym filarem firmy jest działalność deweloperska – jest jednym z liderów rynku deweloperskiego w Krakowie. Grupa wybudowała i przekazała prawie 6 tysięcy mieszkań i domów, 15 dużych osiedli mieszkaniowych i 4 osiedla domów jednorodzinnych. Jest wiodącym i wielokrotnie nagradzanym deweloperem na krakowskim rynku mieszkaniowym, a obecnie również inwestorem i deweloperem w sektorze nieruchomości komercyjnych. Dynamiczny rozwój tego obszaru działalności stanowi konsekwencję świadomych i długoterminowych działań w zakresie planowania i przygotowania inwestycji, prowadzonych w oparciu o własne biuro projektowe, zaplecze techniczne i wykonawcze.

 

Fabryczna City oraz Wiślane Tarasy 2.0 to flagowe inwestycje dewelopera, które są najlepszym przykładem tego, jak można zrewitalizować poprzemysłowe tereny w centrum Krakowa i podnieść jakość nowej zabudowy mieszkaniowej i biurowej powstającej w mieście.

Grupa tworzy miejsca przyjazne mieszkańcom i samowystarczalne pod wieloma względami. Zastosowane w nich zostają unikatowe rozwiązania ekologiczne i urbanistyczne. Osiedla mieszkaniowe doskonale wkomponowują się w kontekst dzielnicy oraz całego miasta. Projekty zachwycają przyszłych mieszkańców nie tylko wyjątkowym designem i nowoczesną formą architektoniczną, ale również zastosowaniem licznych udogodnień zwiększających komfort użytkowania.

 

Projekt Fabryczna City ma szansę stać się kolejną turystyczną destynacją Krakowa. Pasaż między dwoma zrewitalizowanymi zabytkowymi budynkami po dawnej Destylerni POLMOS, w którym mieści się sześć unikatowych restauracji, czterogwiazdkowy loftowy hotel, centrum wellness z basenem i grotą solną, klub fitness, a także niedawno otwarte centrum konferencyjne jest unikatowym konceptem na światową skalę. Dodatkową atrakcję inwestycji stanowi multimedialne muzeum Fabryka Wódki, które powstało jako upamiętnienie prawie 100-letniej historii tego miejsca związanej z działalnością Zakładów Państwowego Monopolu Spirytusowego, późniejszej Destylerni POLMOS. W otoczeniu pasażu powstał także nowoczesny budynek mieszkalny oraz prężnie funkcjonuje nowoczesne centrum biurowe Fabryczna Office Park z budynkami biurowymi klasy A posiadającymi ekologiczny certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie Outstanding.

 

- Dla nas jako inwestora cały projekt Fabryczna City, którego częścią jest kompleks biurowy Fabryczna Office Park oraz Fabryczna 13, tworzy niezwykle atrakcyjną przestrzeń w centrum miasta. Chcemy wykorzystać wyjątkowość tego miejsca łącząc jego historyczny charakter z nowoczesnością i oczekiwaniami współczesnego klienta biznesowego i indywidualnego – stworzyć swojego rodzaju „miasto w mieście” – wyjaśnia Stanisław Łukasik, Prezes Zarządu Grupy INTER-BUD.

 

Grupa INTER-BUD zawdzięcza sukces własnej, ugruntowanej na rynku marce kojarzącej się z nowymi inwestycjami zaspokajającymi potrzeby i aspiracje klientów. Jednocześnie przykłada duże znaczenie do lokalizacji swoich inwestycji, które zawsze mają charakter wyjątkowy i prestiżowy oraz, co ważne, przyczynia się w znacznym stopniu do zrewitalizowania dużych obszarów poprzemysłowych Krakowa.

INTER-BUD został siedmiokrotnie uhonorowany statuetkami Złotego Sokoła i tytułem Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku, a w 2022 roku dodatkowo otrzymał Specjalną Nagrodę Jubileuszową za całokształt działalności z okazji X edycji tego prestiżowego konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie.

 

Piasta Towers to wieloetapowa inwestycja stanowiąca przykład nowoczesnej architektury oraz kompleksowo zagospodarowanego osiedla. Będzie posiadać pełną infrastrukturę towarzyszącą, m.in.: obiekt rekreacyjno-sportowy, ścieżki zdrowia, place zabaw, miejsca do wypoczynku i rekreacji, tereny zielone, małą architekturę, zaplecze handlowo-usługowe, sklepy i restauracje. Dodatkowo lokalizacja inwestycji Piasta Towers zapewnia doskonałą komunikację z centrum Krakowa. Dbałość o detal, formę architektoniczną oraz wspólną przestrzeń to cechy rozpoznawcze inwestycji realizowanych przez INTER-BUD Developer.

W ofercie posiadamy mieszkania w gotowych budynkach 6 i 7 , a także w obecnie realizowanym budynku 8 z terminem zakończenia na III/IV kw. 2023

 

 

 

 

 

Więcej na stronie >>> INTER-BUD Developer Sp. z o.o. Sp. k.