Organizator:

IMPERIAL Capital

Podziel się

Zapraszamy na stoisku C1!

Imperial Capital to spółka inwestycyjna, która w obecnej strukturze działa na rynku nieruchomości od 2015 roku. Jej fundamenty zaczęły się jednak kształtować już od 2009 roku, kiedy zdobywaliśmy doświadczenie w innych sektorach gospodarki. Sukcesem naszych dotychczasowych przedsięwzięć biznesowych są zatem innowacyjne rozwiązania, łączące zdobyte kompetencje w branży finansowej z wiedzą deweloperską. Kompleksowo realizujemy projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Nasza marka zobowiązuje nas do jakości premium, nawet w inwestycjach z niższego segmentu cenowego.

Wysoka skuteczność spółki Imperial Capital potwierdzona jest nie tylko dobrymi wynikami finansowymi, ale również poprzez dużo trwalsze dowody: wygodne osiedla i obiekty biurowe, które dziś zobaczyć można w Krakowie, a w najbliższej przyszłości w innych miastach Polski. Imperial Capital to przede wszystkim pasja, dynamika i rzetelność. Działamy w sposób przemyślany, stawiając na realizację długoterminowych celów w trzech obszarach inwestowania: mieszkaniowym, komercyjnym i land developing. Nasze inwestycje powstają w zgodzie z potrzebami klientów, łącząc tym samym atrakcyjną lokalizację, wyjątkową architekturę oraz funkcjonalne rozwiązania.

Imperial Capital w liczbach:
296 mln zł – wartość realizowanych inwestycji
27 080 M2 PUM – powierzchni mieszkań w budowie
7 454 M2 GLA – wynajmowanej powierzchni
484 – mieszkania w realizacji
200 – osób zaangażowanych w realizację projektów

 

Green Park Etap III

Green Park Villa by Imperial to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w krakowskich Bronowicach, które powstało z myślą o osobach ceniących elegancką, funkcjonalną przestrzeń, a także otoczenie pełne zieleni. Wyjątkowa lokalizacja, szereg udogodnień oraz atrakcyjna cena sprawiają, że projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem na krakowskim rynku nieruchomości. Zakończony z sukcesem II etap inwestycji oraz postępująca zgodnie z planem budowa III etapu daje możliwość wyboru mieszkania "od ręki" lub pod koniec 2023 roku. Niezależnie od etapu zapewniamy niezmiennie wysoki standard mieszkań oraz przemyślane zagospodarowanie otaczającego terenu. Ponadto, nieustannie bierzemy pod uwagę potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, dostarczając coraz to nowsze rozwiązania, które wpływają na ich codzienny komfort życia.

Lokalizacja: ul. Truszkowskiego, Kraków – Bronowice
Termin zakończenia budowy: I kw. 2024r.

 

CitiYES!

W 4 kw. 2022 zakończyła się budowa inwestycji. Obecnie przy wpłacie pełnej wartości gotowego mieszkania odbierasz klucze "od ręki". W ofercie zostało jeszcze tylko 5 mieszkań o powierzchniach od 64 do 129 m2.

Wybrałeś miasto, bo tu żyje się wygodniej, ciekawiej i szybciej. Po prostu dobrze. Mieszkając w Imperial CitiYes, będziesz mógł z pełnym przekonaniem mówić "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej".

Lokalizacja: ul. Nowohucka, Kraków – Czyżyny
Termin zakończenia budowy: Inwestycja oddana do użytku

 

 

Kobi House

Wiosną 2023r. rozpoczęliśmy budowę inwestycji przy ulicy Kobierzyńskiej w krakowskiej dzielnicy Ruczaj. Budynek będzie oferował 42 mieszkania w wysokim standardzie o powierzchni od 43 do 117 m2, w tym przestronne mieszkania z antresolami z możliwością własnej aranżacji przestrzeni. Dla Państwa wygody w inwestycji przewidziano dostępność miejsc postojowych w garaży podziemnym oraz komórki lokatorskie. Właściciele mieszkań zlokalizowanych na piętrze 4 do dyspozycji będą mieli indywidualne, przestronne tarasy tylko dla siebie.

Jak wszystkie inwestycje IMPERIAL CAPITAL również KOBI HOUSE wyróżnia się dwubarwną, elegancką elewacją, dużymi przeszkleniami zapewniającymi odpowiednie nasłonecznienie oraz balkonami przyporządkowanymi do każdego lokalu.

Ze względu na atrakcyjną lokalizację na parterze budynku przewidziano 7 lokali użytkowych.

Lokalizacja: ul. Kobierzyńska, Kraków – Ruczaj
Termin zakończenia budowy: I kw. 2024r.

 

 

Stawowa Residence ETAP V

Wkrótce rozpoczynamy budowę kolejnego etapu inwestycji, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem już od 2017 roku. Nowe osiedle zlokalizowane przy ul. Stawowej w Krakowie to kolejny, wyjątkowy projekt w ofercie Imperial Capital. Trzy oddzielne budynki, w których znajdować się będzie 48 niezwykle funkcjonalnych mieszkań, w tym parterowe z przestronnymi ogródkami oraz mieszkania dwupoziomowe z antresolą do własnej aranżacji. Jak zawsze przy realizacji naszych projektów zwróciliśmy uwagę na duże przeszklenia idealnie doświetlające lokale. Nowoczesny, ale jednocześnie stonowany charakter elewacji współgra z najbliższym otoczeniem jednorodzinnej zabudowy, a prosta bryła budynków dodaje inwestycji klasycznej elegancji. Zadbamy też o wygodę przyszłych mieszkańców oddając do dyspozycji 53 miejsca garażowe, komórki lokatorskie oraz nowocześnie zaaranżowaną cześć rekreacyjną.

Lokalizacja: ul. Stawowa, Kraków – Bronowice
Termin zakończenia budowy: III kw. 2025r.

Więcej informacji na stronie >>> https://imperialcapital.pl/pl/