Organizator:

IMPERIAL Capital wystawcą podczas wiosennej edycji Targów

Podziel się

Ponieważ piękne rzeczy powstają z pasji, misją Imperial Capital jest jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni do życia. Zapraszamy na stoisko C1, na Targach Mieszkań i Domów.

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, która w obecnej strukturze działa na rynku nieruchomości od 2015 roku.

Sukcesem dotychczasowych przedsięwzięć biznesowych są innowacyjne rozwiązania, łączące zdobyte kompetencje w branży finansowej z wiedzą deweloperską. Imperial Capital kompleksowo realizuje projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Marka Imperial Capital zobowiązuje do jakości premium, nawet w inwestycjach z niższego segmentu cenowego.

Wysoka skuteczność spółki Imperial Capital potwierdzona jest nie tylko dobrymi wynikami finansowymi, ale również poprzez dużo trwalsze dowody: wygodne osiedla i obiekty biurowe, które dziś zobaczyć można w Krakowie, a w najbliższej przyszłości w innych miastach Polski. Imperial Capital to przede wszystkim pasja, dynamika i rzetelność. Firma działa w sposób przemyślany, stawiając na realizację długoterminowych celów w trzech obszarach inwestowania: mieszkaniowym, komercyjnym i land developing. Inwestycje powstają w zgodzie z potrzebami klientów, łącząc tym samym atrakcyjną lokalizację, wyjątkową architekturę oraz funkcjonalne rozwiązania.