Organizator:

EXCON

Podziel się

Zapraszamy na stoisko E2!

Deweloper, spółka Excon S.A., należy do grupy powiązanych kapitałowo i osobowo spółek: Excon S.A., EXPRES-KONKURENT sp. z o.o., EXPRES-KONKURENT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Firma Remontowo-Budowlana „Expres-Konkurent” Bogdan Hadała.

Doświadczenie dewelopera wynika ze zrealizowanych w ramach grupy przedsięwzięć deweloperskich w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji dla deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz inwestycji budowlanych biurowo-usługowych i usługowo-przemysłowych, w tym realizowanych na potrzeby własnej grupy. Działalność w zakresie wykonywania robót budowlanych jest świadczona nieprzerwanie od 15.04.1999r.

Doświadczenie i rzetelność firmy jest udokumentowane referencjami wydanymi przez klientów Grupy. Zrealizowaliśmy ponad 100 inwestycji budowlanych w tym oddaliśmy do użytkowania 4230 mieszkań.

Illumina

Jest to komfortowy i przyjazny dla środowiska budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze. Dostępnych jest 145 apartamentów o powierzchni od 35 do 117 m2, z których każdy posiada własny balkon lub ogródek. W garażu podziemnym znajdą się 164 miejsca postojowe, komórki oraz szybkie ładowarki do ładowania samochodów elektrycznych. Na dachu budynku znajdą się panele fotowoltaiczne.

 

Zalety lokalizacji:

 

Przyjazna przestrzeń mieszkalna – pełna infrastruktura i korzyści dla mieszkańców.

Sąsiedztwo Parku Aleksandry i Parku Jerzmanowskich

Bliskość galerii handlowej zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Wielickiej i Teligi

Okolice Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu i Szpitala Uniwersyteckiego w     Krakowie

Położenie niedaleko Kampusu UJ

Bardzo dobry dojazd do wszystkich części miasta, lotniska, dworca PKP oraz obwodnicy Krakowa i autostrady A4.

Oddanie mieszkań ll kw 2024 r.

 

 

 

 

Trybuny Ludów 27:

 

Z przyjemnością prezentujemy kameralną inwestycję mieszkaniową. Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ul. Trybuny Ludów 27.

Trybuny Ludów 27 to komfortowy 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 10 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 36 – 75 m2.

Inwestycja Trybuny Ludów 27 to miejsce dobrze skomunikowane i łatwo dostępne.

 

Zalety lokalizacji:

 

Linie tramwajowe, w tym szybki tramwaj, zlokalizowane są w odległości ok. 650 m, a przystanek autobusowy w odległości 250 m od nieruchomości

Sąsiedztwo Parku Rzecznego Drwinka oraz Parku Duchackiego, w którym można znaleźć malownicze stawy dworskie

Bliskość terenów rekreacyjnych wokół Kopca Krakusa i w rejonie Kamieniołomu Liban

Dostępność infrastruktury publicznej, takiej jak żłobki, szkoły, przedszkola oraz przychodnia.

Oddanie mieszkań ll kw. 2023 r.

 

 

 

Więcej na stronie >>> Excon S.A.