Organizator:

Excellent

Podziel się

Zapraszamy na stoisko G3!

Excellent S.A. to wiodąca polska firma z 33-letnim doświadczeniem w branży wyposażenia wnętrz i z dorobkiem ponad 2000 ukończonych inwestycji w ofercie Realizacji Pod Klucz. Ze względu na wysoką inflacje i rosnące ceny wykończeń istnieje możliwość "zamrożenia" cen  poszczególnych Wariantów Wykończenia Wnętrz Excellent nawet do roku czasu - szczegóły na stoisku targowym. 

 

Projektujemy, wykańczamy i kompleksowo wyposażamy wnętrza pod klucz na rynku krakowskim, katowickim oraz wrocławskim. Specjalnie dla naszych Klientów, stworzyliśmy Wzorcownie Wnętrz Excellent, gdzie w ciągu kilku godzin Klient może komfortowo wybrać komplet materiałów potrzebnych do realizacji lokalu.

Chcąc, aby wykończenie mieszkania/domu było w pełni dopasowane do potrzeb i możliwości Klienta, ofertę podzieliliśmy na 6 Wariantów wyposażenia zróżnicowanych cenowo. Każdy Wariant Excellent obejmuje szeroki wybór produktów i materiałów, umożliwiający Klientom stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń w indywidualnym stylu.

Naszymi największymi autami są kreatywni projektanci, profesjonalni koordynatorzy, sprawdzone ekipy remontowe oraz szybka realizacja zlecenia. Ponadto, profesjonalne projekty oraz kompleksowa koordynacja w cenie realizacji zlecenia Pod Klucz z Excellent.

 

Więcej na stronie >>> https://realizacje.excellent.com.pl/