Organizator:

DINOZAURY w trójwymiarze! Okulary 3D – wehikuł czasu

Podziel się

Do tej pory oglądane w książkach, potem w postaci bajek i filmów na ekranie, a także w plenerze, w formie olbrzymich modeli.  Dinozaury – teraz do ich świata będą mogli się przenieść mali i duzi za sprawą wystawy obrazów „DINOZAURY w trójwymiarze”, która zagości na terenie EXPO KRAKÓW tylko w ten jeden weekend – 26 i 27 września 2020r.

Rodzice doskonale wiedzą, że praktyczne każde dziecko przechodzi czas wielkiej fascynacji dinozaurami – najczęściej w wieku przedszkolnym. Tysiące pytań, a często bogata wiedza i wygłaszane przez maluchy z pamięci niesamowite nazwy – każdy na pewno zna jakiegoś fana tych prastarych gadów.

W prezentowanych na wystawie obrazach, dzięki specjalnym okularom 3D, widać doskonałą iIuzję przestrzeni i zwierząt. Jedno jest pewne: emocje będą towarzyszyć każdemu, bez względu na wiek! Bo jak tu nie spojrzeć w oczy legendarnemu tyranozaurowi,  stanąć obok tarbozaura? Będzie można w ten sposób poznać także dromeozary, gigantozaury, czy dilofozaury oraz wiele innych słynnych gadów prehistorycznych – łącznie blisko 50 obrazów i ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców. Każdy zawiera merytoryczny opis podany w sposób, który nie pozwoli obojętnie przejść wobec prezentowanych okazów i spowoduje, że zwiedzający zechce zgłębić jego historię. Dzięki efektowi trójwymiarowości osobniki wyglądają jak żywe i chcą wyjść z ram obrazów. Gwarantujemy: bicie serca przyspieszy. Każdemu!

W tym samym czasie na terenie EXPO KRAKÓW odbędą się targi Mieszkań i Domów oraz targi MDO Mieszkanie Dom Ogród.  Bilet na Wystawę „DINOZAURY w trójwymiarze” upoważnia do wstępu na te dwa wydarzenia.

 

Bilety do kupienia online na stronie www.ToBilet.pl – do 20 września tańsze bilety w przedsprzedaży. Bilet trzeba pobrać również dla dzieci do lat 3, posiadających wstęp bezpłatny.

W czasie wystawy i targów na terenie EXPO KRAKÓW znajdzie się Punkt Obsługi Klienta, gdzie pracownicy targowi pomogą z dokonaniem zakupu online i wypełnieniem ankiety epidemiologicznej - kupujący na stronie ToBilet.pl wypełniają ją przy finalizacji transakcji.

 

Weekend z DINOZAURAMI w trójwymiarze

26-27 września 2020 roku

Sobota - 10:00-17:00 

Niedziela - 10:00-16:00 

EXPO KRAKÓW, ul. Galicyjska 9

 

Bilety: https://tobilet.pl/dinozaury-wystawa-obrazow-3d-krakow.html

Ceny biletów online:

  • Bilet normalny jednorazowy – 35zł /os. (przedsprzedaż 32 zł/os.)
  • Bilet ulgowy jednorazowy – 32 zł / os. (przedsprzedaż 28 zł/os.)

przysługuje dzieciom w wieku 3-7 lat, oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi

  • Bilet grupowy – 10% rabatu przy zakupie powyżej 10 biletów
  • Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny, bilet za 0zł

 

Więcej o wystawie Dinozaurów 3D: facebook: https://www.facebook.com/events/1024690224651993/