Organizator:

Deer Design

Podziel się

Zapraszamy na stoisko C3!

Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design. Profesjonalizm, doskonałość i zaufanie tysięcy klientów.

Deer Design jest dynamicznie rozwijająca się firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i wykończeniu wnętrz o niepowtarzalnym charakterze. Długoletnia działalność oraz szerokie doświadczenie w kreowaniu przestrzeni pozwoliły na stworzenie kompleksowej usługi „pod klucz”.

Doskonałość Deer Design została doceniona w wielu konkursach branżowych.

W 2020 roku triumfowali w prestiżowym plebiscycie European Property Awards, który potwierdza pozycję lidera w branży. Są także laureatami takich konkursów jak Dobra Marka czy Orły Branży Budowlanej.

Pracownia posiada akredytację Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (SAW), potwierdzającą najwyższą jakość świadczonych usług, zgodną z najlepszymi, rynkowymi standardami.

Deer Design zaufało blisko 90 firm deweloperskich i partnerów obrotu na rynku nieruchomości. W swoim portfolio mają ponad 3 tys. zrealizowanych projektów wnętrzarskich, co stanowi ponad 255 tys. m2 wymarzonych wnętrz. W portfolio usług znajdują się zarówno komfortowe programy wykończenia „pod klucz” , jak i indywidualne projekty „Be Individual”. Pracownia działa na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, a także posiada pracownię stolarską – Deer Wood – w której powstają wysokiej jakości meble na wymiar, nadające wyjątkowy charakter każdej przestrzeni.

Sukces Deer Design to przede wszystkim ludzie – grupa 120 najlepszych specjalistów w branży architektonicznej codziennie pracuje na to, aby klienci pracowni mogli zamieszkać w swoich wymarzonych wnętrzach.

Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji o Deer Design, gdzie można się również umówić się na spotkanie z ekspertem wnętrz https://deerdesign.pl/krakow.

Deer Design będzie obecne na Targach Mieszkań i Domów, Expo Kraków. Stoisko C3

Na stałe Pracownia Deer Design ma swoje biuro przy ulicy Kącik 10 lok. 2 w Krakowie