Organizator:

Bezpłatne prelekcje

Podziel się

Podczas Targów Mieszkań i Domów będzie można jak zwykle wziąć udział w darmowych prelekcjach.

O tym, jaka jest jak kupić nieruchomość w Hiszpani w 5 kroków, różne regiony i co możemy zaoferować oraz o tym jak cieszyć się śródziemnomorskim stylem życia i zamieszkać w Hiszpanii opowiedzą m.in. zagraniczni eksperci z firm: Azull, TM Grupo Inmobilario.

Ciekawy temat poruszy prelegent z firmy KONSULT na temat: Fikcji dzisiejszych kosztów kredytowych i dlaczego zbliża się najlepszy moment na zakup mieszkania i  zaciągnięcie kredytu hipotecznego oraz Bezpieczny Kredyt hipoteczny 2% - program rządowy. Jak przygotować się do kredytu hipotecznego w 2023.

Wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się od firmy SO!Invest jak inwestować na rynku nieruchomości.

Dodatkowo ekspert z sektora projektowania wnętrz - Otto Design opowie nam o tym czy jest to zbędny luksus czy dobra inwestycja? Następnie dowiemy się od właścicielki firmy Just Like Home jak nie stracić na wynajmie nieruchomości czyli słów kilka o tym, na co zwrócić uwagę, by zminimalizować ryzyka związane z wynajmem i zarobić możliwie jak najwięcej.

Natomiast Insp. Bud. Karolina Malicka opowie nam o 27 technicznych rzeczy jakie należy znać, zanim wybierzesz mieszkanie w stanie deweloperskim oraz o odbiorze techniczny domu w stanie deweloperskim i  najczęściej występujących wadach. 

 


Więcej informacji znajdziecie Państwo w sekcji BEZPŁATNE SEMINARIA

A profile prelegentów tu --->>> PRELEGENCI