Organizator:

Agent nieruchomości - Krakowskie Nieruchomości na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

Krakowski agent nieruchomości - Krakowskie Nieruchomości Kamil Kozłowski na wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów, na stoisku A3. Zapraszamy!

Krakowskie Nieruchomości to firma zajmująca się sprzedażą nieruchomości klientów, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym, oraz poszukiwaniem wymarzonego mieszkania, domu czy działki na zlecenie klienta.

Firma współpracuje z 53 deweloperami w Krakowie oraz Wieliczce. Sprzedając dużo, uzyskuje lepsze ceny dla klienta.

Krakowskie Nieruchomości współpracują z  firmami zajmującymi się wykończeniem pod klucz jak i specjalizującymi się w renowacji apartamentów i kamienic. Do dyspozycji klientów są doradcy kredytowi. Ich doświadczenie i kontakty powodują, że nawet najtrudniejsze kredyty są realizowane.

Znajomość inwestycji, doświadczenie w wyborze miejsca oraz 100% odpowiedź na potrzeby klienta gwarantuje oszczędność czasu, a sprawdzona dokumentacja oraz weryfikacja parametrów zakupu pomogą w uniknięciu problemów z kredytem.

Współpraca z firmą Krakowskie Nieruchomości, to dostęp do aktualnych baz, cenników i promocji. Standardem finalizującym transakcję jest pomoc przy odbiorach technicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Krakowskich Nieruchomości, na stoisku A3, na Targach Mieszkań i Domów.