Organizator:

Aktualności

01-10-23 Jesienna edycja targów w Krakowie!

Zadowolenie klientów jest największym wyrazem uznania dla pracy naszego zespołu. Dziękujemy za zaufanie i mamy wielkie nadzieje na wiosenną edycję w Krakowie 9-10.03.2024 !

Zobacz więcej

01-10-23 TMiD w obiektywie

Tak jest na Targach Mieszkań i Domów w Krakowie! Właśnie trwa drugi dzień naszego wydarzenia, zobaczcie, jak na nim jest i czego możecie się spodziewać!

Zobacz więcej

01-10-23 Zapraszamy na drugi dzień Targów Mieszkań i Domów w Krakowie!

To wydarzenie to doskonała okazja, by znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia, zdobyć najnowsze informacje na temat rynku nieruchomości, oraz skorzystać z cennych porad ekspertów.

Zobacz więcej

30-09-23 Pierwszy dzień targowych zmagań za nami!

Bardzo dziękujemy wszystkim zwiedzającym oraz wystawcą za udany pierwszy dzień Targów Mieszkań i Domów w Kraków. Serdecznie zapraszamy jutro w godzinach 10:00 - 16:00, obecność obowiązkowa!

Zobacz więcej

30-09-23 3,2,1 START!

Cieszymy się, że możemy ogłosić rozpoczęcie Targów Mieszkań i Domów w Krakowie! To niezwykłe wydarzenie poświęcone wszystkim, którzy marzą o własnym lokum lub poszukują nowego miejsca do życia. Przyjdźcie na Expo Kraków i odkryjcie niezliczone możliwości na rynku nieruchomości.

Zobacz więcej

29-09-23 Już w najbliższy weekend!

Zapraszamy na ostatnią w tym roku, jesienną edycję Targów Mieszkań i Domów w Expo Kraków. 30 września i 1 października będzie można sprawdzić oferty deweloperów, doradców kredytowych, agentów nieruchomości i projektantów wnętrz. Jak zawsze na targach organizowanych przez spółkę Nowy Adres, nie zabraknie...

Zobacz więcej